| sergiu3656 a întrebat:

Cum se personalizeaza adresa de facebook, vreau sa atasez o foto pe fundal.va multumesc

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

La timeline poti uploada o poza din pc-ul tau ori din albumele cu poze pe care le ai deja in profilul tau de facebook. Alte decoratiuni pe fb, nu are site-ul. Tot ce apar diverse link-uri pe profilul tau sau in mesajele private, aia sunt virusi. Cand apar modificari in decorarea lui FB se face la general la toate profilele si nu prin activarea prin link-uri ori instalari.