| anonim_4396 a întrebat:

Recomandare va rog unde sa fac o adresa de email, pe ce site (host) sa fie un site serios si legit si sa pot oricand sa sterg acea adresa de email daca vreau. Sa fie diferita de yahoo.com,gmail sau cacatii de mail.com care m-au dezamagit.
Vreau sa atasez acea adresa de email contului de olx.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oriunde mergi, esti spionat - daca lucrai la CIA sau KGB aveai notorietate 100%. Nu m-as lasa impresionat de tampeniile zise online cum Facebook vede tot ce faci sau hotmail vrea sa stie tot ce faci in casa. Atat timp cat esti legat de telefon si internet, nu cardul bancar desi se poate urmari in functie de unde platesti si scoti bani ramai supravegheat intr-o anumita masura

| reazuge0 a răspuns:

La lucrurile gratis, nu trebuie sa ai: pretentielaughing
Pe linux... prea complicat 4yuhappy

Foloseste: axigen