| Livia_Mihut_1969 a întrebat:

Vreau sa mai fac o adresa de facebook si nu pot.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce nu poti? Unde te incurci?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti arat eu pasii simpli de creare al unui cont de Facebook:
1) Intra pe pagina Facebook.com
2) Vei intra pe pagina officiala unde vei vedea in dreapta ecranului mai multe campuri care trebuiesc comepletate:
Prenume: (numele pe care il folosesti zi de zi. ex: marius, ioana, Andrei)
Nume de familie: (numele de familie)
E-mailul tău: trebuie sa ai o adresa de email valida in una din companiile @yahoo.com; @gmail.com; @microsoft.com etc. pe care iti vei confirma contul si pe care iti vei frimi mailurile zilnice
Introdu din nou adresa de e-mail:
Parolă nouă: (trebuie sa iti setezi o parola sigur pe care nu vei divulga nimanui)
Sunt:
Selectează sexul:femeie/bărbat
Ziua de naştere: ziua de nastele dupa cum este acolo.
si apasa butonul inregistrare.
De aici vei fi gidata mai departe cu tot ce trebuie sa faci de la incarcarea pozei pana la punerea nr de telefon pentru securizarea contului