| GabiD a întrebat:

Cum se poate activa aceea functie de pe s4 cum ca atunci cand intorci telefonul in jos se inchide apelul?
Funda.

Răspuns Câştigător
| yulyanayo a răspuns:

Si eu am tot s 4. UITE ASA: Intri la setarzi, apoi unde scrie miscare, iar acolo ai mai multe variante gen :"apel direct, panorama...etc" iar una din acele variante iti scrie : "intoarce pentru a anula" bifeaza acolo si dupa ai rezolvat problema. dar nu ti se anuleaza apelul ci doar ti se anuleaza sunetul acelui apel pentru a nu mai auzi, Sper ca ti-am fost de folos. FUNDA:d