| darknet a întrebat:

Cum se poate fixa eroarea "Pointing device error"? Am reinstalat SO si continua sa-mi apara. Si daca apas F2 sa dea skip si sa intre in Windows imi ingheata mouse-ul si imediat tastatura. Si da, stiu ca tine de mouse. Cursorul nu se misca deloc pe screen. Dar mouse-ul l-am conectat la un alt computer din casa si e in stare perfecta de functionare. Am bagat alte 2, aceeasi problema. Sa fie oare de la mufa din spate? Daca e desfac placa de baza sa ma uit daca s-o fi rupt sau dezlipit ceva. Si nu vreau sa aud raspunsuri gen "I-ati prin USB!" Nu, am prin USB deja unul. Dar nu am nevoie. Mi se strica in 2 ore; mie-mi trebuie unul cu care sa ma joc WOW si RPG-uri, iar cele prin cablu sunt mai rezistente.

1 răspuns:
kratos
| kratos a răspuns:

Http://discussions.virtualdr.com/archive/index.php/t-161848.html. Iti recomand sa faci si update de bios la placa ta de baza.