| Luizuk a întrebat:

Mi-am cumparat un mouse cu mufa USB. cand l-am conectat pentru prima data mergea perfect. l-am conectat inca odata si cursorul nu se mai misca. butoanele merg dar nu se misca cursoru. imi puteti spune ce s-ar fi putut intampla si ce as putea face sa remediez problema?

3 răspunsuri:
| Alextrick a răspuns:

Am patit-o de multe ori eu cand imi face asa il lovesc de ceva tare pana mergelaughing

| DrKzZ a răspuns:

Incearca sa folosesti celelalte porturi USB, desi cred ca ai incercat, iti ramane doar sa faci o vizita la garantii

| Luizuk explică (pentru DrKzZ):

Da. as merge doar ca nu mai am ambalajul si nici nu stiu daca mai am bonul asa ca nu cred ca mai pot face ceva