| ilcmty a întrebat:

Cum se poate pune un film pe youtube? big grin FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/upload

10 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=364

ai un filmulet dai mai jos in pagina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie mai intai sa ai cont. Daca il ai in partea de sus a paginii e o casuta unde scrie "upload" faci click pe ea si urmezi pasii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca imi si pare rau ca am primit funda doar pentru un link cand toti oamenii astia s-au straduit sa explice pas cu pas

| ilcmty explică (pentru anonim_4396):

AI raspuns primul happy si corect.Din pacate nu pot da funda la toti desi s-au straduit.

Răspuns utilizator avertizat
| NotoriousG a răspuns:

Http://www.youtube.com/upload
1) intrii
2) dai pe selectati fisier din pc
3) il selectezi
4) astepti pana se incarca
... SFARSIT...

| REBEKAHs a răspuns:

Mai sus pe dreapta scrie incarcati sau upload, dai click si apoi apasa pe "selectati fisierul de pe computer", incarci si astepti.

| midlleearth a răspuns:

Mai intai iti faci cont pe youtube.este foarte usor.sus la youtube in dreapta ai creare cont sau inregistrare. apoi intri la profilul tau si uploadeze ce film doresti.

| KoCs a răspuns:

Simplu.Iti faci cont si dai sus upload.Incarci si scrii acolo titlu, si descrierea. Sper ca te-am ajutat.