| Ezyo a întrebat:

Cum pot pune un film din-tr-un folder pe youtube?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fa-ti cont pe youtube mai intai ->aici:
Cont nou http://www.youtube.com/create_account
SI APOI-> YOUTUBE - Cum incarci un videoclip! Pai logheaza-te mai intai pe Youtube si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'') ->te duci la locatia filmului in pc->dublu click pe folder si apoi dublu click pe filmul din folder.
Bafta!

2 răspunsuri:
| mFlorian a răspuns:

Cu tot cu folder nu cred ca ai cum.Pentru a uploada filmul respectiv te duci la bara de search iar in dreapta de tot este browse si upload. Apoi este imposibil sa nu vezi butonu galben de upload.

| DeeaIst a răspuns:

E foarte simplu.Trebuie mai intai sa ai cont de Youtube. Apoi ai sus, langa spatiul in care scrii ca sa gaseti ceva,"Răsfoiţi " si "Încărcaţi".Dai pe a doua si ai acolo incarca un videoclip iar putin mai jos ai cateva setari pentru video.Trebuie sa ii pui si un titlu.Nu uita sa salvezi setarile!
Bafta!:*