Întrebare recomandată | Huber a întrebat:

Cum se poate recupera un cont de facebook?

Răspuns Câştigător
| RaR a răspuns:

Nu prea ai ce face.

| Huber explică (pentru RaR):

Da. din pacate am incercat orice posibilitate, am inceracat si sa ii contactez, dar nimic. Multumesc oricum de ajutor!

19 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Daca ti-ai uitat parola, intra pe Ti-ai uitat parola? de desuptul autentificarii complete, sus. Daca nu iti mai amintesti nimic, intra pe email si vezi acolo linul de inregistrare pe emailul de la contul tau de facebook. daca nu il gasesti, imi pare rau, trebuie sa iti faci altul. In cazul in care ai uitat doar numele de utilizator, trebuie sa procedezi la fel: emailul salvator. Trimite mesaj daca nu ai inteles.

| Laurretta a răspuns:

Daca ai uitat parola, dai la parola uitata si completezi acolo.
Daca ai dezactivat contul poti sa-l introduci email-ul si parola.
Daca ai anulat contul, nu-l mai poti reactiva/recupara.

| c0ton a răspuns:

Nu-mi s-a intamplat ca nuprea folosesc facebook

| slowswag a răspuns:

Nu mai stii parola?

| Timeea2001 a răspuns:

Nu mai stii parola? ca nu stiu la ce te referi daca nu mai stii parola da acolo la ti-ai uitat parola

| PickUp a răspuns:

Pai:
1. Daca ti-a spart contul trebuie sa dai la parola uitata si completezi acolo.
2. Daca ai uitat parola faci la fel...
3. Poti sa denunti ca ti-a spart contul.happy

Funda plz

| StewartCassie a răspuns:

Buna.
Daca ti-ai uitat parola, scrie la intrarea pe facebook ''Ti-ai uitat parola'', dai clic acolo si completezi. Daca ti s-a spart contul, poti sa denunti.

| gabyS98 a răspuns:

Nu mai stii parola?

| Riderx1 a răspuns:

Ce mai exact ai patit?

| Nebun_Cris_1994 a răspuns:

Te plangi al departamentul sau sediul, marog, te plangi la agentia facebook si poate te vor ajuta ei mai bine decat mine!

| akon100 a răspuns:

La ce te referi. Ai pierdut parola sau nu mai stii numele?

| Flory1999 a răspuns:

Nu mai sti parola? Sau. thinking

| Floricika2000 a răspuns:

Daca nu mai stii parola vei vedea fix sub parola... " Ti-ai uitat parola? " APasa pe ea si va trebuii sa scrii email-ul. Si vei primi un mesaj in care ti se va spune parola pe Yahoo mail!

| Raluutsa a răspuns:

Nu ai cum!

| stan85 a răspuns:

Dragi prieteni
va solicit tuturor sprijinul in vederea recuperarii a doua conturi de Facebook cu care eu ma logam cu numerele de telefon care recent le–am pierdut

| Ileanita a răspuns:

Daca nu mai stii parola vei vedea sub parola... " Ti-ai uitat parola? " Apasa pe ea si va trebuii sa scrii email-ul. Si iti va aparea sa scrii emeilul si scrie-l iar apoi intra pe el pentru iti vor trimite un mesaj cu,, schimba parola" sau cu parola ta. Sper ca te-am ajutat

| cristina372 a răspuns:

Da-i "am uitat parola".

| Huber explică:

Nu mi-am uitat parola si nici email-ul. Doar mi-am dezactivat contul acum o saptamana- doua, si imi spunea ca daca nu mi-l reactivez pana in 7 decembrie, mi-l va sterge definitiv. Insa nu e decembrie, si imi spune ca adresa mea nu corespunde cu nici un cont. Cum il pot recupera daca nici macar numai imii gasesc contul?