| Dennyydenisa a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor in legatura cu un cont de facebook. Nu - mi mai amintesc adresa de email cu care ma logam si nici numarul nu era inregistrat pe acel cont de facebook. Ma poate ajuta cineva, va rog? Il mai pot recupera?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu stii esentialul, nu poti decat sa iti faci alt cont.Pentru asta exista memorie.Sa tinem minte anumite chestii.Iti recomand MemoPlus.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu tii minte un simplu login inseamna ca nu mai ai nevoie de contul ala asa ca fa altul e singura sansa