| CeVorbestiMa a întrebat:

Cum se presupune ca ar trebui sa-mi curat laptopul de praf?

5 răspunsuri:
| bloodfont a răspuns:

Cumperi spray cu aer comprimat și sufli dinspre găurile de dedesubt înspre cele din laterale. Dar nu te panica, laptop-urile nu prea adună praf. Să nu te apuci să-l desfaci. Dacă ți se înfierbântă mai degrabă investești într-un stand cu răcire

| K0sti a răspuns (pentru bloodfont):

:)) laptop-urile nu prea adună praf...nu putin, sau cum?
http://www.epasystems.ro/wp-content/uploads/2013/12/cooler-praf-sony.jpg
Mai ai sfaturi din astea meseriase?

| RAY a răspuns:

La un service

suntserios
| suntserios a răspuns:

La laptop e mai complicat, ca trebuie desfacut.

| FlorinCiokan a răspuns:

Nu exista un termen la fiecare laptop trebuie o anumita presiune laughing
Eu cu compresorul de aer il curat. Dau doar incet cu simt. nu are ce sa se strice stai chill.