| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pune un film pe un cd (nu dvd) cu nero, filmul e avi si din ce am citit pe net trebuie sa fie mpeg si imi trebuie nu stiu ce codec, sau ca trebuie taiat in 2 parti. Imi poate spune cineva o cale mai usoara. Am nero burning ROM.

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Sal...majoritatea filmelor incap pe un cd...si nu, nu trebuie neaparat sa fie in vreun format.il iei frumos si il pui sa il scrii pe cd cu formatul in care este elwinkingmult succes