| vali11 a întrebat:

URGENTTT! sall TPU.Am dowloadat un film 3d dupa net si nu merge sa-l vad imi spune ca imi trebuie un codec sa-l vad.Stiti ce trebuie sa fac? Filmul nu e bun?
Daca il fac pe cd si il vad la dvd merge? va rog plys

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai ai frati pe-acasa?

| CM7YRE a răspuns:

Doamne' cat de sparti pot fi unii...si nu ma refer la voi (mereu persoanele de fata se exclud.) Daca nu stii, filmul ala ici nu "exista" e o chestii de 700 de mb( mai mare sau mai mica) facuta sa te puna sa downloadezi un anumit codeck de pe net cu bani, doar ca sa-ti ia banii. Instaleaza vlc si daca nu merge cu ala inseamna ca e ce ti-am zis mai sus.

| vali11 explică:

Nu

| ๓ยเ a răspuns:

Pai...ai televizor hd? daca da, atunci DOAR pe cele hd mere filmul 3d

| lol23 a răspuns:

Iti trebuie ochleari 3d... pe pc iti trebuie placa video ft buna... pe dvd cu ochelari, daca nu ai TV cu 3d de la el. Greu de crezut pentru ca alea costa ft mult!

| viruSaceS a răspuns:

Stereoscopic Player cu el poti vedea filme 3d! cauta pe un tracker versiunea full si deschizi filmul cu el!

| anonimul_7375 a răspuns:

Punel pe un cd si apoi salveazal in my computer undeti tii tu filmele.Yo asa as face.