| bosscool a întrebat:

Cum se pune un video pe youtube?

Fundita :d

Răspuns Câştigător
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Mai intai iti trebuie un cont pe YouTube
apoi daca aai deja cont apesi pe upload sau incarcati pentru ca eu il am in romana tradus iti va cere numele de utilizator pui numele si gata dai upload de pe computer alegi filmuletzu pe care rei sal incarci...astepti sa se incarce uploadarea si ii pui nume descriere. Funda?

5 răspunsuri:
| Vladasuper a răspuns:

Trebuie sa ai site pe youtube apoi este acolo filme si seriale si scrie incarca filme si apesi acolo si incarci filme!

| xEvoLLieNnt a răspuns:

Pai iti trebuie cont pe care ti-l faci usor si o sati scrie intr-un colt adauvideo si de acolo te descurci!happy