| odumitru a întrebat:

Cum se trimit documente către o adresa de mail, căci nu am mai trimis până acum

7 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Intri pe www.yahoo.com si dai la Yahoo Mail. Te loghezi cu adresa ta. Intri pe New->E-mail-> Primul spatiu=scrii destinatarul, ex:o_adresa@yahoo.com, si la ultimul spatiu scrii titlul la e-mail. Este pe acolo, un buton "Attach". Dai pe el, si iti alegi fisierele care vrei sa le expediezi. Sper ca ai inteles;)).

Numai bine!:P

| alandala a răspuns:

Yahoo:
New > Attach > Alegi fotografiile. > Completezi ce mai este > Send

Hotmail
New > Attach > Browse (selectezi fisierul) > completezi ce ramane > Send

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in mail dai "New" si vezi ca sus scrie "Attach"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eidocumentul si ilpui unde vrei sa trimitidin lista

| ◕‿◕ a răspuns:

Yahoo-Mail-New-attach files-alegi fisierul-attach more files-send

| Roxana_2291 a răspuns:

Dai la mail: new, pe urma scrii adresa de e`mail a persoanei respective apoi attach files si se deschide o fereastra si unde iti apare, choose dai clic si apoi atasezi doc. dupa ce l-ai atasat dai Attach Files(este mai jos big grin) si la urma send(Sper sa fii inteles ce am vrut sa-ti spun si sper sa te fii ajutat tongue o zi placuta in continuare happy )

| odumitru explică:

Gata am vazut cum se trimit, oricum multam