| MinimalDex a întrebat:

Mi-am facut un CV in photoshop si la documente nu stiu cum ar trebui sa fac, adica la Educatie am trecut ca am bacalaureatul si alte inca cateva chestii si cum ar trebui sa trimit aceste documente/diplome?(Trebuii trimis prin mail) Sa le scanez si le bag intr-un folder separat?

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

CV in Photoshop? CV ul se face ca document Word sau pdf din cate stiu eu. Celelalte documente scanate se ataseaza mail-ului.