| cretzufinish a întrebat:

Cum setez subtitrarea la Windows Media Player? Adica increase/decrease subtitle font cum e la BS Player. E prea mic scrisul si nu vad big grin

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Foloseste alt player si o sa ai mai multe setari la el. Eu unul nu recomand Windows Media Player pentru filme.

2 răspunsuri:
| cretzufinish explică:

@cosmon...iti dau dreptate, numai ca filmele originale sau imprumutate se deschid direct cu asta si am tot "bajbait" pe acolo dar nu am gasit nimic legat de asta. sad

| bogdand a răspuns:

Iti apare o sageata verde in taskbar cand dai drumul la film.De acolo dai dubluclick pe ea si ai optiuni variate inclusiv fontul. S-ar putea sa trebuiasca sa inchizi media player dupa ce ai facut setarile. O sa apara cand il pornesti din nou.