| VladDu a întrebat:

Cum setez un nokia n73 ca sa pot intra pe youtube de pe orange? am program pentru youtube si setari wap da nu stiu setarile streaming!

Răspuns Câştigător
| adi_7507 a răspuns:

Ce aplicatie folosesti de-ti cere setari de streaming?
Incearca MobiTubia.

7 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Da, se mai intampla si asta dar majoritatea clipurilor merg.
Ce versiune ai?

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ori te duci la orange pe zi si rezolvi cu cineva de acolo, ori suni la 411 si ceri sa ti se seteze pentru ce ai nevoie!

| VladDu explică:

Am o aplicatie youtube cred ca originala, si cere setari streming la real player

| VladDu explică:

Cu mobiTubia cand dau pe un clip se incarca si iese din aplicatiestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ultima versiune de pe site
MobiTubia v1.80 build 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| paulzazbest a răspuns:

Ppi si eu am un n73 si am mobitubia si am net pe orange, m-am baga pe mobitubia selectez un clip sta 2-3 secunde si imi apare not supporte file straight face ce pot face!?