| gmc1 a întrebat:

Salut, am un Nokia 5310 XpressMusic, si dorescu sa stiu cum pot sa fac sa pot sa vad videouri pe youtube. (am setarile facute, le am de pe Orange) sau sa imi zica cineva ce setari sa mai fac

1 răspuns:
| KidOoNh a răspuns:

Si eu am xpressmusic dar nu cred ca poti sa te uiti pe youtube din cauza ecranului prea mic nu mai stiu de ce marine trebuie sa fie sa te uiti pe youtube dc crezi ca la televizor arata ca te poti uita la anumite emisiuni pe Iphone sau pe tableta