| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt setarile generice pentru streaming pe Orange? Setari manuale.Am un Nokia C3-00, este capabil de streaming dar nu reusesc sa gasesc setari potrivite.

3 răspunsuri:
| elik a răspuns:

Nu ma pricep chiar asa bine..trebuie sa cauti mai bine la setari..si eu ma chinui cand setez ceva la telefon.mi-e cam rusine sa zic.dar asta ii adevarul..complicate-s telefoanele astea laughing)

| valentingb a răspuns (pentru elik):

Pentru mine nu sunt complicate deloc dar nici nu am sa ma apuc sa scriu intervale aleatorii pana nimeresc. Problema e ca nu imi trimit astia setari automate de streaming, chiar daca cer setari pentru Sony xperia.

| elik a răspuns (pentru valentingb):

Ok.te inteleg..atunci cred ca e o problema de la ei..ai putea suna la relatii clienti.