| andreea16a a întrebat:

Cum setez un ton de apel personalizat(melodie) pentru contacte pe Nokia asha 302?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Salvezi contacul respectiv pe telefon dupa dai edit si pui melodia care doresti sa se auda cand te suna persoana respectiva

| andreea16a explică (pentru Dana211):

Nu are aceasta setare in agenda doar daca este in alta parte.

| Dana211 a răspuns (pentru andreea16a):

Dar contactul respectiv e salvat in telefon sau pe cartela? Daca e doar pe cartela nu poti sa ii setezi un ringtone

| andreea16a explică (pentru Dana211):

Nu mai conteaza era la setari nu gasea cum sa schimb tonul de apel. dar merci oricum