| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi pun o melodie ca ton de apel la telefonul Nokia Asha 200?
Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| BeHappy26 a răspuns:

Eu am avut Nokia Asha 302, poate ca telefoanele noastre functioneaza la fel.
Apasa pe Menu, dai la Setari, la Sunete, Uita-te la Sunet de apel(Descarcari sunete) si alegeti melodia. happy Sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Meniu > Setari > Profiluri > Selecteaza profilul > Personalizati > Sunet de apel > Optiuni > Schimbare > Deschidere galerie > Selectezi tonul de apel > Memorare.

| CristianoHosting a răspuns:

Cea mai banala intrebare laughing

| AlyiX a răspuns (pentru CristianoHosting):

Tu gândești că poate e telefon nou și a încercat toate metodele? Poate chiar nu știe, se pare că banalul de aici ești tu.

| CristianoHosting a răspuns (pentru AlyiX):

Prietene treaba este la mintea cocoșului! bănuiesc că oricine știe sa pună o melodie ca Ringtone oh go on!

| AleLOvesM a răspuns:

Meniu-Setari-Sunete-General si dupa iti dai si tu seama ce trebuie sa faciwinking