| ZOUKYE a întrebat:

Cum si cu ce scot tastele de la Tastatura? Ma refer daca pot cu un cutit sau surubelnita ceva de genu' astabig grin?

5 răspunsuri:
| bogdytzu a răspuns:

Cu orice care are varf ascutit... depinde de tastatura... la unele poti sa scoti si cu mana

| ZOUKYE explică (pentru bogdytzu):

Dar tastele se pot crapa de exemplu?

| Darkmagic a răspuns:

Nu se crapa daca nu le fortezi foarte tare.
Ar mai fi ceva...
Daca le scoti pe toate si nu ai o alta tastatura langa tine ca sa te ghidezi dupa ea, o sa ai probleme in a le pune la loc in ordine.
Ia-ti o tastatura langa tine, sau noteaza-ti pe o foaie pozitia butoanelor. big grin

| ZOUKYE explică (pentru Darkmagic):

Eu le-am pus pe masa in oridnea in care sunt in tastatura ....si acum butoanele sunt puse bine:d...Dar oricum primesti Funda ca mi-ai explicat foarte bine.

| Ronaldo17 a răspuns:

Da ..cu un cutit ca ele ies, sunt doar prinse in niste clame