| andrey843 a întrebat:

Cum sterg o poza de pe Facebook? Am fost tag-uit de o persoana si acum vreau sa sterg acea poza de pe profilul meu.Nu imi spuneti sa rog persoana sa o stearga pentru ca nu o sa ii zic. Voi spuneti-mi cum sa sterg poza

Răspuns Câştigător
| Ea a răspuns:

Dade07 are dreptate. Daca totusi cel/cea care ti-a dat tag a restrictionat accesul celorlalti la aceasta optiune, poti sa mergi acolo pe profil, unde iti apar la rand toate pozele in care ai fost etichetat(undeva sus, pe profilul tau) sa muti cursorul pe poza in care ai fost etichetat si sa dai click pe x-ul care apare in coltul pozei. Sper ca te-am ajutat!big grin

6 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Si daca o sa o stergi tot va ramane acolo pe site, daca cel care se pricepe putin ia linkul de sus si il copie in pc si tu iti stergi poza el are linkul de la poza si tot va vedea poza ta, deci si daca o stergi si daca nu tot acolo pe site va ramane

| andrey843 explică:

Dade07 nu vad "x" la tag
unde e?

| dream77777 a răspuns:

Deschide poza si poti da pe "x" la tag-ul pe care ti l-a pus. Poza nu iti va mai aparea pe profilul tau.

| dream77777 a răspuns:

Scuze. Nu m-am exprimat binehappy. Intri sa iti vezi albumele. Dechizi poza(apare sub albume - cred ca stiai deja), iar in dreapta sub poza apare "strege de pe profilul tau". Sper ca te descurci si ca am fost mai expilcita.big grin

| AnDr_Paula_1988 a răspuns:

Blocheaza-l si asa nu iti va mai aparea ce a postat.