| XDarkAngel a întrebat:

deci o colega mai proasta o postat o poza cu mine din excursie cand dormeam pe facebook, si i-am zis acolo sa o stearga, si n-o sters-o. Dupaia am pus sa i se trimita mesaj ca sa stearga poza, iar dupa, n-am mai avut rabdare si am dat pe urmatoarea varianta si nu-i mai pot accesa deloc profilul. Nici cand ii vad numele nu pot sa-i accesez profilul, iar poza e inca acolo. Cum sa fac sa-i pot accesa profilul (nu neaparat pentru poza, dar si aia vreau s-o sterg), si cum sa sterg poza (de pe facebook, ca tot uit sa-i spun la scoala si oricum nu ma asculta)? Va rog sa ma ajutati, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| jeeeeeeee a răspuns:

Din pacate nu prea poti face nimic...asa am sters si eu poza si am raportat-o si dupa nu mai m-a lasat sa ii vad profilu...doar daca numai uiti sa vb cu ea poti rezolva ceva.big grinfundita?