| Kattth a întrebat:

Cum sterg sau raportez un facebook? Sunt niste poze cu mine pe un facebook si vreau sa le sterg, persoana aia nu a mai intrat pe fb ca numai stie parola si vreau sa dau raport sau ceva sa il inchida!

1 răspuns:
| Rumzeis a răspuns:

Daca ai poze pe care nu vrei sa le mai vada nimeni atunci iti recomand sa stergi contul respectiv. il stergi asa :
intri in cont, accesezi link-ul asta ( https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account ) si dupa aceea va trebuii sa confirmi ca vrei sa il stergi si in 14 zile s-a sters. Dar daca nu ai acces la cont, intri pe wall-ul profilului si langa butonul de mesaj este un buton cu "... " dai click pe el si ai optiunea " raporteaza " click si alegi motivul. Sper ca te-am ajutat.;)