| Yumitsu a întrebat:

Cum sterg un video pe care l-am incarcat pe youtube? Explicati-mi, va rog, pe pasi.

Răspuns Câştigător
| Ady00pk a răspuns:

Click pe numele tau in pagina de youtube>Videoclipurile mele>bifezi videoclipul care vrei sa fie sters>Apesi "stergeti"

3 răspunsuri:
| TAZ_2382 a răspuns:

Intri pe youtube, dai click pe nick-ul tau dreapta sus in colt, dai pe "My videos" o sa iti apara o lista cu toate clipurile tale uploadate, le bifezi pe care vrei sa le stergi si dai delete care se afla chiar deasupra primului video uploadat din lista.

| XxMyTzAxX a răspuns (pentru TAZ_2382):

Puteti sa explicati in versiunea noua care este acum?