| anonim20155 a întrebat:

Cum sun cu necunoscut de pe Vodafone un număr pe rețeaua mobilă Telekom și Orange? Ca acea persoană să nu vadă numărul meu.

Și o altă întrebare.
Dacă acea persoană face o cerere la Telekom sau Orange și cere desfășurătorul va vedea cine l-a sunat cu număr ascuns? Sau nu se vede.
Vă mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

#31# in fata numarului
nu

| anonim20155 explică (pentru RAY):

Deci pot cu #31# fără să vadă cine a sunat. Pe urmă ai pus un,, nu" am crezut că nu se poate.

| RAY a răspuns (pentru anonim20155):

Adica daca il ameniti exista politie dar asta nu-i demn de a fi barbat e o lasitate fi barbat si spune-i fata in fata nu pe la spate

| anonim20155 explică (pentru RAY):

Mulțumesc frumos pentru răspuns!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar politia poate decoda acel numar daca il amrniti poate sa te afle

| untu a răspuns:

Nu poti sa suni cu numar necunoscut cuiva pentru ca telefonul va trece la spasm sau numarul tau necunoscut va fi trecut la numere filtrate!