Întrebare recomandată | Yofi a întrebat:

Cum trebuie convertite melodiile in format MP3?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poti cu ajutorul unor softuri terte
depinde la ce format al melodiei te referi sau din ce sursa!
cele de pe Youtube de exemplu pot fi "extrase" din videoclipuri cu ajutorul unor softuri de pe anumite platforme puse la dispozitie pe net!
cele pe care le ai deja in PC/laptop/telefon pot fi convertite si ele cu softuri speciale sau de ce nu tot pe anumite platforme gratuite pe net

ai pus o intrebare la modul general exista mai multe formate audio

| VoidEternal a răspuns:

Convertite din ce?