| terminator_7004 a întrebat:

Cum trec de cursele de tip drag la nfs most wanted?

Răspuns Câştigător
| Alex_9605 a răspuns:

Te uiti la indicatoarele de pe speedometru, trebuie sa schimbi viteza cand e semnu verde, apesi pe A parca, si apesi si NOS simultan sa maresti viteza. E o chestie de sincronizare si indemanare.

2 răspunsuri:
| AframyK a răspuns:

Trebuie sa schimbi viteza mai repede ca ceilalati, si sa nu te atinga vreo masina in timpul acesta.Cu cat schimbi mai bine vitezele cu atat ai sanse la victorie.

| Tony23_9336 a răspuns:

Cel mai indicat e sa descarci trainer eu l-am jucat da l-am terminat
dai pe google trainer nfs mw! funa?