| Claudiu_Sirbu_1995 a întrebat:

Cum trec de pe windows 7 x64 pe windows vista x64 ca zice ca nu sunt compatibile? funda!

6 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Dar de ce ai instala vista cand 7 este mai bun?

| Claudiu_Sirbu_1995 explică (pentru CinevaNou):

Nu prea e mare diferenta intre ele..pe un pc mai bunicel merg amandoua la fel!

| taken a răspuns:

Lasa 7, este foarte OK nu ai nevoie de Vista.

| Claudiu_Sirbu_1995 explică (pentru taken):

Imi place mai mult vista. daca ma puteti ajuta in ceea ce am intrebat v-as fi recunoscator

| SuicideSilence a răspuns:

Accesezi bios-ul (f2 sau del) selectezi sa booteze prima data de pe dvd -> salvezi setarile. introduci cd-ul in unitaste -> restart -> o sa iti apara un mesaj in care o sa te puna sa apesi orice tasta pentru a continua. apesi (destule de repede) si apoi o sa inceapa instalarea.

| Claudiu_Sirbu_1995 explică (pentru SuicideSilence):

Nu merge asa ca imi da chesia aia cu ctrl+alt+del pentru restart.eu vreau sa il instalez de pe pc