| DildăuPaispe a întrebat:

Cum trimit o poza de pe telefon pe laptop prin Bluetooh?
La ambele e activat, dar cand conectez telefonul la laptop imi zice ca user-ul nu accepta, dar pe ecran nu apare nimic de genul "User(...) doreste sa se conecteze cu tine. Accepti?"
P.S.Telefonul e Nokia 2680s-2, dar la laptop nu stiu exact. In orice caz, e Acer

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta jos in bara iconita de la bluetooth, apoi click dreapta pe ea, dupa care dai pe ''receive a file''. Se va deschide o mica pagina, las-o deschisa in timp ce conectezi telefonul la laptop si totul e gata. Bafta.