| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU as dori niste ajutor cu un telefon nokia 2680s-2 si as vrea sa stiu unde pot gasi un cablu usb pentru el un site orice sau macar unde as putea apropo telefonul este de la vodafone

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......s-hwk.html

sau du-te la Vodafone si cumpara.ti

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Gasesesti cablu pentru mobil la magazinele Vodafone sau si la celelalte magazine(Cosmote, Orange)care comercializeaza mobile.Cand cumperi cablul intreaba daca iti trebuie vreun program de instalare.De exemplu ca sa scot pozele de pe un Samsung pe calculator trebuie sa descarc un program de pe site-ul Samsung.