| dodo1530 a întrebat:

Cum trimit un email (yahoo! Mail)?
Nu am folosit niciodata mailul, dar m-am inscris intr-un concurs si am de trimis un dacument.
FUNDA! big grin

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra pe yahoo mail. Undeva in stanga ai Compose(la mine este in engleza).Da click pe el.Sus introduci adresa. Daca vrei sa atasezi ceva dai click pe acea agrafa.Si cauti fisierul de trimis.Mai jos scrii mesajul.Pe pagina alba. Dupa ce ai terminat dai Send.

| petro2000 a răspuns:

Pai scrii pe google Yahoo mail si dai pe primul, apoi te loghezi si dai la sent, apoi scrii mesajul si completezi toate cerintele

| darrio2007 a răspuns (pentru petro2000):

Sent dai dupa ce introduci adresa, scrii textul si atasezi fisierul.