| alltoowell a întrebat:

Cum upgradez android 2.0 in android 4.0 pe o tableta elonex? Daca se poate si link-ul de unde sa downloadez.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Grija mare ca se poate intampla sa ajungi la androin ZERO! Daca tableta nu duce, softul sa nu fie virusat etc, se pot intampla blocari si adio, intai consulta-te cu cineva ce se pricepe apoi treci la upgrade, fa un backup la sistem eventual ..Succes.

| alltoowell explică (pentru traveler):

Scuza-ma dar ce inseamna backup?

| Upz0r3 a răspuns:

Http://www.androidtablets.net/ dai in josul paginii si ai un video. Daca te-am ajutat, funda? :D