| skary a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy 3 android 2.1 si vreau sa-l upgradez la 2.2 stiu ca iesit acum un an dar samsungkies nu imi gaseste, telefonul are root instalat poate sa fie asta problema? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| CoNNecT97 a răspuns:

Daca l-ai rootat nu mai ai cum sa il upgradezi din Samsung kies, singura metoda de a schimba softu e sa instalezi cwm(clockworkmod) dupa care sa instalezi softul in sine. Pt galaxy 3 poti pune un Ice Cream Sandwich(4.0.4) sau Jelly bean(4.1.2/4.2.1) te pot ajuta add:vlad_nr9