| ARF a întrebat:

Cum va cheama pe IMVU?;;]
Pe mine qMarijuana :3

7 răspunsuri:
| LastNight1324235436 a răspuns:

Pe mine BloodyhEart8

| ?Katsu a răspuns:

ETGEE, iiZiiQ, IZIled, lZLef, iiZaiiii, iHipnotique... puppy dog eyes intru pe toate am multi-imvu laughing

| ThePokemon a răspuns:

PufuleteCiocolaiu
smugsmugsmug

| Mirunicamy a răspuns:

IiBiskuite :3

| fatafitoasaroz a răspuns:

Alexandra27rose, marrijuana27verde, carameldulke, iacadeleex3, alinaneesta13argon, fatacuhashish, qinebunatika ( intru pe toatewinking )

| GuardianSoul a răspuns:

Pe mine iCocainx... straight face Nu, nu e o gluma, eu chiar vorbesc serios laughing)) Numai ca nu prea mai joc, acum imi plac mai mult jocurile first/third person shooter ( ca S4 League); 3

| natalin17 a răspuns:

Kidduletz001