| gynex a întrebat:

Cum vad postarile mele pe alte conturi de pe Facebook si cum stiu daca au fost sterse?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Tu nu le poti vedea pe alte conturi pentru ca apare pe peretele de noutati ale utilizatorului si numai el/ea poate vedea noutatile din contul sau! Ca sa poti vedea vreo postare de a ta pe un alt cont trebuie sa postezi acea postare pe acel cont NU pe contul tau!
Sper ca ai inteles cum sta treaba... happy

| gynex explică (pentru lpavel):

Multumesc pentru raspuns si promptitudine, dar ce inseamna sa postez pe acel cont? De ex. azi am postat ceva critic pe contul de Facebook al Lidl si am impresia ca mi-a fost sters.

| cfrtobias a răspuns (pentru gynex):

Vezi unde ai postat daca apare asa https://prnt.sc/MQAbGKeCA_JQ la comentariu

| lpavel a răspuns (pentru gynex):

Pai fiecare pagina are niste reguli indiferent ca e TPU, Facebook, Youtube etc! Tu ai incalcat regulile paginii asa ca s-au luat masuri, in cazul tau, postare stearsa...