| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, stie cineva daca site-ul meu a fost restricționat pe Facebook si schimb o litera din acel nume postarile vor fi șterse sau nu?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles, ce SITE ai tu pe Facebook?
Facebookul nu este al tau, este un site de socializare american.
Acolo poti posta doar respectand conditiilor impuse de administratia faceBook-ului.

Daca veri sa-ti modifici nick name-ul o poti face usor, dar numele real si datele personale din setarile contului, nu pot fii modificate.

Bula
| Bula a răspuns:

Care "acel nume" vrei sa schimbi?

| cfrtobias a răspuns:

Eu cred ca daca ai restrictionat poti sa tot schimbi ca tot asa va fi