| syste754 a întrebat:

cum verific cine e conectat pe routeru personal?(poate sparge parola cineva?)

Răspuns Câştigător
| bydy25 a răspuns:

Salut e posibil sa afli da depinde ce router ai, cel mai simplu mod ar fi :
intra pe -my ip- copiaza ip-ul pune-l in bara de adrese si dai enter, ai intrat in routerul tau, de acolo butoneazal si u ca trebuie sa gasesti ceti trebuie, succes thumbs up

2 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Salut! Poate merge mai greu internetul, daca mai sunt multi conectati. Iti recomand sa bagi parola. Te duci la un centru si ii rogi sa iti puna parola la router. Numai bine!

| Mihai_Ana-Maria_1984 a răspuns:

E mai greu cu parola