| pwp a întrebat:

Cum vi se pare acest telefon?
http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-7 230

Răspuns Câştigător
| Semy_6934 a răspuns:

Este Dragutz. dar este si bun[am o colega in clasa care are telefon la fel si mai ales ca ii are de 1-2 ani si merge f.bine!] Samsung Corby este foarte prost!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mie îmi place.
Pa, pa.

| thedistroyer a răspuns:

E un telefon dragut arata bine are si camera bunicica adica 3, 2 mp e misto...card pana la 16 gb e fain til recomandbig grineu am avut unul si m-am impacat bine cu el...big grin

| membrugirl2010 a răspuns:

E dragut, da nu prea.

| AlexUnder a răspuns:

Frumusel dar daca vrei sa-ti iei un telefon iti recomand Samsung corbi casta cam 500 de lei noi plz funda

| DeDii a răspuns:

Nu'mi placehappy

| Semy_6934 a răspuns:

Multumesc,pentru funda! :* >big grin

| micurutza2005 a răspuns:

Dragut, dar mi se pare un pic cam sensibil ecranul se va duce repede, nu e rezistent, e doar finut si cred ca nu e potrivit pentru uzura zilnica sau solicitare la maxim, nu stiu ce sa zic tu stii cata grija o sa ai de un asemenea tel.eu am Nokia 6303 si e si dragut si foarte rezistent (mi-a fost trantit de pereti, s-a desfacut tot si l-am pus la loc si nu a avut nimic atat de rezistent a fost la impact)are carcasa de metal in compatatie cu cele de plastic e si mai elegant si mai rezistent, si eu as zice sa te uiti putin si la acest Nokia 6303 poate iti place ce scrie despre el, eu sunt foarte multumita are toate calitatile happy

| Sabìŋaaa a răspuns:

Am avut si eu unul la fel si merge foarte bine. E si dragut. :*

| kathyangel a răspuns:

Fainut, dar nu e pe gustul meu. :d