| BloO a întrebat:

Cum vi se pare LG KP500? e bun sa mi`l cumpar? dati`va cu parerea... funditalove struck

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

LG nu îţi recomand deloc. Sunt jalnice. Or fi ele aspectuase dar atât nimic alceva. Mai degrabă mergi pe un Nokia, Samsung, Sony-Ericscon.
Vezi ce alegere faci să nu-ţi pară rău.

7 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

In general telefoanele cu touchscreen sunt cam firave, dar daca tu vrei neaparat pe asta uite aici niste detalii :)http://www.marketonline.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-lg-kp500 sper sa te ajute...

| laurentiu a răspuns:

Nu stiu ce sa zic pare un telefon tare, la design are nota 8. 3 si la performanta 8. 1 dar sia luat fratimiu si cand cand intra in agenda sau la sms restarteaza telefonul, am auzit ca multi sa plang ba ca nu tine bateria, ba alte problema.
dar e alegerea ta
bafta!

| adi4ever a răspuns:

Eu am si da iti pot spune ca e foarte bun, bateria tine cam 3-4 zile aici este defectul lui dupa parerea mea, se aude tare, suporta card pana la 16GB... Unii zic ca Samsung Corby e mai bun dar eu zic ca lg kp500 este super bun poti sa iti bagi si filme pe el si multe altele deci eu zic ca merita dar e numai alegerea ta

| Lawrence a răspuns:

Telul e destul de fain.Numai ca din cate stiu de la prieteni touch-u nu e prea stralucit.

| Bitzii~Bitzii a răspuns:

Ii foarte bun...
Eum am unul de 3 luni si nu am nici o problema cu el.(l-am si scapat de vreo 3 ori pe jos)face poze faine si mie imi tine bateria 3-4 zile.is foarte multumita de el...si are un design frumos.
ti-l recomand;-)

| bestman99 a răspuns:

Am si eu! Daca ar fi sa ii dau o nota de la 1-10 ar fi 9. 50. E bun telefonul! Dar e alegerea ta. big grin

| al3xxxutz a răspuns:

Este destul de bun.