| Cosmina_1622 a întrebat:

Ce telefon sa-mi cumpar LG GT405 sau LG KP500? Dativa cu parerea happy dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| ZeYa a răspuns:

Eu as opta pentru LG GT405, este mai performant si cred ca are mai multe de oferit decat LG KP500 (eu am LG KP500 si sunt cam dezamagita de el, deci nu ti-l recomand).

12 răspunsuri:
| maiabia1995 a răspuns:

LG KP500. Chiar e foarte fain telu si merge bine. Am si eu si te asigur ca e chiar foarte ok, cel putin al meu este.batting eyelashes
Sper sa iei decizia buna!smug Mult noroc:*

| Metaler a răspuns:

LG KP500 este mai atragator...seamana mai bine cu un telefon al viitorului doar ca ambele ai touch screen

| lollipopzz a răspuns:

Eu zic ca LG GT405
Motive:
1. E mult mai super decat celalalt
2. Celalalt are creion de apasat si se strica repede si in plus si telefonul nu e prea performant

Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea lg gt405 este mai bun decat lg kp500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea lg gt405 este mai bun decat lg kp500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Lg GT405 este foarte bun si performant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG GT405 cu siguranta, ai camera de 5mp, internet... acum depinde ce-ti doresti de la un telefon mobil. il gasesti si in varianta roz happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG GT 405 pentru ca dispune de o camera de 5 mega pixeli.
LG KP 500 dispune de o camera de 3, 15 mega pixeli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg gt405 e mai tare si ma performant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un LG kp500 cookie vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut de facut aceeasi alegere dar LG gt405 este cea mai buna alegere

| danidobrei a răspuns:

Ieu as zice LG GT405 este cel mai bun