| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Cum vi se pare Nikon D3100? e bun? As vrea sa-mi cumpar si vreau parerile voastre. :* Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Awesoman a răspuns:

Eu zic sa ti-l iei, uite aici cateva motive :

Senzor de imagine CMOS în format DX, de 14, 2 megapixeli

EXPEED 2: Motorul avansat de procesare a imaginii de la Nikon

Sensibilitate la lumină ISO ridicată (100-3200) - se poate extinde până la 12.800

Mod GHID: asistenţă intuitivă încorporată

Este incredibil de usor de utilizat, modul ' Ghid ' iti arata cum sa realizezi fotografii extraordinare in cel mai scurt timp happy
Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Conform specificatilor si review-urilor este o camera foto performanta si foarte ok daca ai hobby fotografia. Vezi ca aici sunt si oferte, atat de pret cat si cadouri oferite la comanda: http://bit.ly/nikon-d3100-oferta
http://bit.ly/nikon-d3100-evo

| Zatharra a răspuns:

După părerile celor care l-au cumpărat pot să spun că își merită banii.Scurt și cuprinzător.

Răspuns utilizator avertizat