| bettysk8 a întrebat:

Ce alegi dintre urmatoarele : kit Nikon 5100, kit Nikon d3100, kit Nikon d3200? Vreau sa imi cumpar un Nikon dar nu m-am hotarat!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Nikon d3200 cel mai recomandat. Nikon d3100 e o versiune mai slaba!

24.7 MPvs14.8 MP
mai multe

http://versus.com/en/nikon-d3100-vs-nikon-d3200

| bettysk8 explică (pentru stlucian):

Mersi

| bettysk8 explică (pentru stlucian):

Dar de d5100 ce zici?

| stlucian a răspuns (pentru bettysk8):

Nu am folosit acest aparat dacat ca am trecut de la d3100 la d3200 si sunt multumit

| bettysk8 explică (pentru stlucian):

Aha

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kit Nikon d3100

| bettysk8 explică (pentru anonim_4396):

As vrea sa spuneti si de ce.( scuze am omis asta in intrebare)

| Kampion a răspuns:

Cauta pe net Nikon-ul care face poze bune. Daca poate sa si filmeze si sa filmeze la o calitate mare de exemplu 720p care e cel mai recomandat Nikon si mici facilitati. Baftawinking

| bettysk8 explică (pentru Kampion):

Mersi mult de sfat, o sa mai analizez! Mai astept raspunsuri!

| Kampion a răspuns (pentru bettysk8):

Nu ai pentru ce. Poti sa imi dai funda daca vreiwinking

| bettysk8 explică (pentru Kampion):

Mai astept 3 raspunsuri, apoi aleg!

| Kampion a răspuns (pentru bettysk8):

Ok. Astept happy