| superpissy40 a întrebat:

Cum vi se pare telefonul LG cookie fresh culoarea mov? Eu am acest telefon si mie mi se pare bun, dar are cam multe lipsuri. Voi ce credeti si ce telefon mi-ati recomanda sa imi cumpar? As vrea un telefon care are android, 3g, gps, sa pot sa ma uit pe youtube(fiindca pe al meu nu merge), as vrea sa aiba multe jocuri si plus jocuri de pe net care se pot descarca(orice jocuri) fiindca as vrea sa imi descarc de pe net Angry Birds.

Răspuns Câştigător
| LarisaDragomir a răspuns:

Vodafone smart 858, Samsung galaxy plus, Samsung galaxy S, Samsung galaxy Y si telefonul tau este foarte bun.