| Gabrielle16 a întrebat:

Cum vi se pare telefonul samsung corby txt? Avantaje si dezavantajebig grin.Multumesc.

5 răspunsuri:
| Alinu7 a răspuns:

Ce comparatie ti-ai gasit si tu sa faci straight face
este un telefon rezistent din toate punctele de vedere, cu un design tineresc si chiar merita! face poze destul de bune in comparatie cu alte telefoane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un telefon super. daca nu ai sa-ti ei, e un super-phone, daca ai esti tare.bye,bye.

| myky_4509 a răspuns:

Eu am Samsung corby si singurul dezavantaj pe care l-am gasit pana acum este ca nu i-a comenzile prea bine si trebuie sa apesi de mai multe ori.Acum nu ca as fi experta dar am mai avut 6 telefoane si asta e al 7-lea.Samsung corbi il am de pe data de 24. 12. 2010.

| elena_1176 a răspuns:

Eu am Samsung corby si nu mai e bun deloc daca il folosesti macar un an nu mai merge touchul si nu o sa se mai auda cand vorbesti cu cineva deci te sfatuiesc sa nu il cumperi

| marcomaderling a răspuns:

Samsung corby nu e atat de bun ca Samsung galaxy s