| CosminKenT a întrebat:

Cumpar display laptop diagonala 15.4",preferabil sa fie din Bucuresti ca sa ne putem vedea! Multumesc.

4 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Salut. am eu de vanzare un display. sunt din Ploiesti. din pacate are o mica problema. lasa-mi id-ul tau daca te intereseaza si vrei mai multe detalii

| vrelian a răspuns:

Daca nu spui ce laptop de unde vrei sa stie lumea ce ai tu nevoie.si la piine daca mergi ai acolo mai multe posibilitati dea alege nu? fiecare laptop are displayul lui.sint sute de modele asa ca ar trebui sa spui ce laptop ai si ce model.eu nu am dar am zis sa iti spun ce sa faci ca poate asa afli ceva.numai bine

| storepc a răspuns:

Intra pe www.storepc.ro si conteaza un tehnician pe mess sau telefon, si sa ii specifi exact codul displayului.

| CosminKenT explică:

Vrelian ai dreptate, momentan nu am laptop-ul in cauza ca nu e al meu. Din cate stiu Laptopul este un PACKARD BELL Hera GL display 15"4