| AmandytaErhan a întrebat:

Da sau nu asta e intrebarea! am telefon nokia x3-02 iar tori imi spuneau sa-mi scot pelicula pe care e desenata o manutza in semn ca se apasa pe ecran dae eu nu vroiam dar acum e dezlipita intr-un colt are buline mici de aer si e murdaar. eu nu stiu ce sa fac vedeti voi eu mereu trebuie sa apas pe ecran si se strica (se murdareste) si in plus un prieten are asa telefon si sia scos-o ia a 2-a zi sia zgariat ecranu undeva un cm. ce sa fac? a o scot?(avezi in vedere eu am un obicei de a ma indragosti in telefoane

2 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Dumnezeule! Ai auzit vreodata de scoala, limba romana sau gramatica?!? Scrie pentru numele Lui...ca un om normal, nu suntem pe mess

| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Daca arata asa de urat o poti scoate dar daca o scoti v-a trebuii sa iei o chestie de aia care te ajuta sa nu zgarii ecranu. Nu mint am acelasi telefom!