| GabbyGabriella64 a întrebat:

Daca activez modul avion nu o sa mai primesc apeluri de la nimeni? Ce o sa le apara celor care ma suna?

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

E ca și cand telefonul e închis. Fără nici un fel de conexiune exterioara

| RAY a răspuns:

Ca nu se poate conecta la numărul tău de telefon, nu poate fii contactat, suna la nr asta 0755280351 ca il pun pe mod avion

| IceRope a răspuns (pentru RAY):

Ce tactică de grădiniță ai. Așa vrei tu să agăți fete pe net? laughing

| RAY a răspuns (pentru IceRope):

De ce crezi ca e nr meu

| Lioana a răspuns:

"Numarul format nu este disponibil sau nu se afla in aria de acoperire".

| Goete a răspuns:

Ca telefonul tau nunare retea, sau intra "robotul" sau cum se numeste romaneste daca il ai activat

Răspuns utilizator avertizat
| MarioBuzea51 a răspuns:

Ești afară din linie, nimic deosebit.